Vnější krása začíná uvnitř

Příznaky jako je únava, špatná pleť, snížená imunita, vkrádavé přibírání na váze, zpomalené trávení, celulitida, vrásky?

Poznáváte se, toužíte po změně? Čtěte dál :)

Většinu z nich jsem před více jak dvěma lety zažívala. A tak jsem pátrala, vzdělávala se a především testovala sama na sobě účinnost objevených produktů. Díky nim se cítím skvěle a zůstávám zdravá a vitální, jak v obdobích epidemií, tak při náročném pracovním nasazení. Ráda s vámi posdílím svoje vlastní zkušenosti i výsledky ostatních.

Vnitřní výživa neznamená jen přísun makronutrientů (bílkovin, sacharidů a tuků), ale především mikronutrientů tj. vitamínů a minerálů, jejichž zastoupení v přijímané stravě je u většiny populace tragické. Jednak zvoleným jídelníčkem, druhak snížením kvality potravin oproti předešlým desetiletím. Studie jsou neúprosné a měření lidí na vyživenost...

Dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě úplně jiné postavy. Takže ani tak nejde o to, kolik kilo nám ukáže váha, ale jaký máme poměr mezi tuky a svaly, jaká je kompozice těla a jak se cítíme.

Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni. Vaše tělo začne snižovat produkci kolagenu ve vašich 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíte každý rok asi 1 % kolagenu, takže ve věku 50 let máte téměř o 30 % méně kolagenu než ve věku 20...