Breathwork každé druhé pondělí    v Salori

24.06.2024

Práce s dechem pro lepší psychickou, fyzickou a duševní pohodu.

Rozhodla jsem se spojit své dvě lásky - CCB (Conscious connected breathing) a saunování. Obě činnosti přinášejí benefity tělu, psychice i duši, nicméně u Breathworku se jde o kus dál. Dokáže si poradit se zvládáním stresu, s úzkostmi, špatným usínáním, přemírou myšlenek, se závislostmi všeho druhu, s problémy ve vztazích i s traumaty. Přináší vnitřní klid a radost, pochopení situací a hlubších souvislostí, přijmutí sebe a ostatních, sebelásku, nastavení zdravých hranic, uvolnění napětí, vize, vhledy.

Díky jemné a přitom velmi silné technice vědomého dýchání se dostanete do stavu rozšířeného vědomí, který je terapeutický a dovoluje nahlédnout na svůj život v širších souvislostech. Mnozí zažívají zcela novou zkušenost, velmi hlubokou meditaci, něco, co dosud nezažili. Průběh a bezpečí celého procesu vedu hudbou, hlasem a svou pozorností já, ale proces jako takový si řídíte sami.

HARMONOGRAM LEKCE

Dosednutí a vysvětlení techniky dýchání: 20 minut
Breathwork: 40 minut
Závěrečné sdílení: 15 minut

Malé občerstvení po dýchání na uzemnění zajištěno.
Pro více informací a kontraindikace si pročtěte stránky zde.

Po Bw můžete navštívit saunovou zahradu Salori za zvýhodněnou cenu 490 Kč a zúčastnit se mnou prováděného saunového ceremoniálu   od 19:30.

Těšíme se na Vás!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

24.6.2024 v 17:30 hod

8.7.2024 v 17:30 hod

22.7.2024 v 17:30 hod

REZERVACE TUDY