Harmonické zažívání

19.03.2024

Vnitřní výživa neznamená jen přísun makronutrientů (bílkovin, sacharidů a tuků), ale především mikronutrientů tj. vitamínů a minerálů, jejichž zastoupení v přijímané stravě je u většiny populace tragické. Jednak zvoleným jídelníčkem, druhak snížením kvality potravin oproti předešlým desetiletím. Studie jsou neúprosné a měření lidí na vyživenost antioxidanty to bohužel potvrzují. A tím se dostáváme k našemu druhému mozku.

Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují absorpci vitamínů, minerálů a živin, brání prosakování toxinů do krve a produkují hormony a zajišťují hormonální balanc. Zdravá střevní mikroflóra se nám odvděčí lepším zažíváním, silnější imunitou, snadnějším hubnutím, lepší náladou, větší energií, minimalizací zánětů v těle, hormonální rovnováhou - zmizení vyrážek a kožních potíží, zvýšenou vstřebatelností výživových doplňků, stabilizovanou hladinou cholesterolu a dalo by se pokračovat dál. 


Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Střevní mikrobiom je hlavní bránou ke zdraví. Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba polykat žádné pilulky.

Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom.

Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou

EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba spolknout žádné pilulky.

Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

AXIS™ TREBIOTIC

Nerovnováha bakteriální střevní mikroflóry může mít za následek i to, že ačkoliv jíte kvalitní vitamíny a doplňky stravy, tak ten účinek tolik nepociťujete, protože se vám ze střev nevstřebají do krevního řečiště. Faktem je, že stovky bilionů mikrobiálních "vetřelců" ve střevech, jsou pro naše přežití naprosto nezbytné, máme jich v těle 10x tolik, co našich buněk. Vědci studující lidský mikrobiom zjistili, že si lidé se svými střevními mikrobi vytvářejí vazbu umožňující život a lidské geny ovlivňují genetiku mikrobiomu a že geny mikrobiomu regulují geny v našich buňkách (Bruce Lipton, Biologie víry, str.45). Snižující se rozmanitost lidského mikrobiomu vede k tomu, že se zvyšuje náchylnost k chronickým onemocněním od alergií a astmatu až k diabetu a obezitě.

K Trebiotikům doporučuji dopřát si i tuto vlákninu - Fiber

Jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem pomůže získat až 24% doporučené dávky vlákniny na denní porci.

  • Jednoduchý a snadný způsob, jak zůstat na vrcholu svého příjmu vlákniny.
  • Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocity pohody.
  • Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu. Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly.
  • Směs vlákniny obsahuje slupky semen psyllia, celulózu a guarovou gumu.
  • Formule také obsahuje inulin a Bacillus subtilis, který je znám jako půdní probiotikum, které velice dobře odolává kyselému žaludečnímu prostředí.
  • Fiber je Bezlepkový.

Jak snadno a nejvýhodněji objednat?

PŘES ODKAZ S PROMO KÓDEM

Díky promo kódu je automaticky odečtena další sleva 10euro na první nákup.

PŘES ZPRÁVU NA FB

Pomůžu, případně i zařídím, jak nejvýhodněji produkty z tohoto eshopu získat. Eshop je již v češtině. Dále je možné propojení do facebookové skupiny, která se věnuje recenzím a radám ohledně těchto produktů.

PŘES APLIKACI

Stejně výhodně si můžete produkty objednat také přes aplikaci. Promo kód k vyplnění je 9012159.